XII Smart City Forum - nagrania | Smart City Forum

XII Smart City Forum – nagrania

12 – 13 maja 2021 odbyła się 12 edycja Smart City Forum. Wydarzenie, odbywające się cyklicznie, stanowi platformę dyskusji na temat funkcjonowania i rozwoju inteligentnych miast. Podczas spotkania, zorganizowanego w formule transmisji online, prawie pół tysiąca uczestników wysłuchało merytorycznych prezentacji oraz debat z udziałem kluczowych przedstawicieli sektora.

Nie mogłeś/aś uczestniczyć w ostatniej Konferencji Smart City Forum? Teraz możesz obejrzeć zapisy wszystkich debat i prelekcji przedstawionych podczas wydarzenia! Przez dwa dni 66 kluczowych ekspertów dzieliło się najświeższymi informacjami dotyczącymi rozwoju miast w Polsce oraz zagranicą. Kup dostęp do filmów i obejrzyj w wygodnym dla siebie czasie.

W roli prelegentów XII Smart City Forum udział wzięli m.in.:

  • Mariusz Ejsmont, Wiceprezes Zarządu LUG S.A. oraz członek Zarządu LUG Light Factory Sp. z o.o.
  • Wojciech Hann, Prezes Zarządu, BOŚ Bank
  • Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania
  • Wojciech Jeszka, Wiceprezes Zarządu, HyperView Sp. z o.o.
  • Beata Moskal-Słaniewska, Prezydent Miasta Świdnicy
  • Maciej Mironiuk, Buyer & Seller Solutions Lead, CEE, Visa
  • Karolina Mucha-Kuś, Dyrektor Departamentu Projektów i Inwestycji, GZM
  • Wojciech Pantkowski, Wiceprezes Zarządu, KIR
  • Maciej Szafran, Smart City Product Owner, Innovation Tribe, T-Mobile Polska
  • Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu, Nexera

Pełna lista prelegentów znajduje się TUTAJ

Partnerzy XII Smart City Forum


Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wpisz :SMART

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej