Laureaci Konkursu Smart City 2017 | Smart City Forum

Laureaci Konkursu Smart City 2017

program

Laureaci Konkursu Smart City za rok 2017

Miasto Wrocław – w kategorii Smart City powyżej 500 tys. Mieszkańców 2017

Miasto Wrocław jest między innymi liderem elektromobilności dzięki Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych Vozilla oraz liderem innowacyjnych bezgotówkowych płatności miejskich, dzięki rozwiązaniom typu smart payments.

Miasto Rzeszów – w kategorii Smart City od 100 do 500 tys. Mieszkańców 2017

Za realizację idei Smart City w tym: nowoczesnego systemu teleinformatycznego i administracyjnego, projektów: e-Podatki, e-Edukacja, e-Budżet Obywatelski i wielu innych oraz za produkcję zielonej energii w mieście Rzeszów.

Miasto Jaworzno – w kategorii Smart City do 100 tys. Mieszkańców 2017

Za efektywne wykorzystanie dostępnych innowacji i nowoczesnych technologii oraz skuteczne zarządzanie zasobami i strategią rozwoju miasta na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.

Miasto Siemianowice Śląskie – Wyróżnienie w kategorii Smart City do 100 tys. Mieszkańców 2017

Po pierwsze: CZŁOWIEK. Po drugie: GOSPODARKA. Po trzecie: EKOLOGIA. Za zaangażowanie w różne sfery idei Smart City, to kryteria którymi kieruje się miasto Siemianowice Śląskie.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Bydgoszczy – w kategorii Inteligentne rozwiązanie – Smart City Solution 2017

Za budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej. Koncepcja przedsięwzięcia opierała się na zbudowaniu wirtualnej sieci kanalizacji deszczowej w obszarze miasta i dokonaniu symulacji naturalnego spływu wód opadowych.

Wadim Tyszkiewicz, Prezydent miasta Nowa Sól – w kategorii Człowiek Roku 2017

Za zaangażowanie społeczne. Pan Prezydent bardzo angażuje się w tej sferze – w Nowej Soli między innymi istnieje możliwość odpracowania niezapłaconego czynszu, dla bezrobotnych organizowane są roboty publiczne dzięki którym powstał park rozrywki, a w nim najlepszy w Polsce tor dla bmx-ów, ścianka wspinaczkowa, skatepark i pole do minigolfa.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wpisz :SMART

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej