Bezpieczny kongres | Smart City Forum

Bezpieczny kongres

Masz możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej wirtualnej platformy, która posiada następujące funkcje:

streaming z debat i prelekcji

strefa Partnerów

komentowanie i zadawanie pytań

efektywny networking

Kongres online – poznaj nową formułę wydarzenia

Platforma składa się m.in. z zakładek:

STAGE

Streaming z debat i prelekcji – relacja na żywo ze sceny głównej wydarzenia, gdzie prowadzone są debaty i prezentacje. Tutaj możesz wysłuchać ciekawych paneli z udziałem znamienitych ekspertów. Natomiast, jeśli nie masz możliwości obejrzeć wszystkiego, nie ma problemu – po wydarzeniu udostępniamy pełne nagranie z wystąpień, możesz więc wrócić do ciekawych wątków albo obejrzeć pominięte panele w każdej chwili.

EXPO

Strefa Partnerów – miejsce, w którym możesz odwiedzić wirtualne stoiska Partnerów wydarzenia, zapoznać się z ofertą i produktami oraz porozmawiać z przedstawicielami danych firm na dedykowanym czacie. Jeśli jesteś Partnerem to idealne miejsce na pozycjonowanie marki, prezentację usług i nawiązanie biznesowych relacji.

CZAT

Nawiązywanie kontaktów, komentowanie paneli i zadawanie pytań ekspertom – podczas wydarzenia aktywny jest czat dla wszystkich uczestników, który służy do nawiązania relacji poprzez możliwość wyszukiwania konkretnych osób, wysyłkę prywatnych wiadomości oraz umawiania spotkań w trakcie wydarzenia. To również miejsce na zadawanie pytań i komentowanie tego, co dzieje się na scenie. Gorąco zachęcamy do aktywności przez cały czas trwania wydarzenia. Chętnie poznamy Twoją opinię na temat Kongresu oraz przyczynimy się do rozwoju Twojego biznesu.

NETWORKING

Efektywny networking – polegający na losowym łączeniu uczestników na 3 minutowe rozmowy. To nowe, ciekawe doświadczenie zapewniające efektywne dyskusje i nawiązywanie relacji biznesowych. Umożliwia przeprowadzenie rozmowy na prywatnych czatach i wideoczatach.

Podsumowując, gwarantujemy Wam nowoczesny, interaktywny
i przede wszystkim merytoryczny program na żywo!

SPOTKAMY SIĘ ONLINE, ALE TO NIE ZNACZY, ŻE ZABRAKNIE INTERAKCJI!
SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA NASZ NETWORKING – Let’s Network online!

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wpisz :SMART

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej