Dlaczego warto wziąć udział? | Smart City Forum

Dlaczego warto wziąć udział?

Zobacz zdjęcia z #SmartCity2019 oraz Wielkiej Gali

Dlaczego warto wziąć udział w Smart City Forum?


Jesteśmy pierwszą i najbardziej znaną platformą dialogu między administracją a biznesem.

Agendę wydarzenia tworzy Rada Programowa, w której zasiadają eksperci i praktycy związani z tematyką smart city.

W marcu 2019 roku nagrodzimy miasta, firmy oraz osoby, które w 2018 roku przyczyniły się do rozwoju inicjatywy inteligentnych miast w Polsce.

Podczas każdej edycji naszego wydarzenia w roli prelegentów występują najbardziej znani eksperci i praktycy związani z tematyką smart city m.in.:

 • Tom Voege, ITS and Transport Expert, Policy Analyst, International Transport Forum,
 • Renato de Castro, Smart City Expert,
 • Hibaq Jama, Councillor, Bristol City Council, United Kingdom,
 • Jonathan Hill, Visa Global Transit Solutions, London,
 • Petteri Huuska, Environmental Planner, Helsinki City Council,
 • Xavier Vilalta, Smart City, Innovation & International Marketing ACCIÓ, Barcelona.

Dzięki obecności zagranicznych ekspertów poznasz najświeższe światowe trendy w strategii i rozwoju miast.

Szukasz usprawnień, dzięki którym Twoje miasto stanie się jeszcze bardziej innowacyjne? U nas znajdziesz szeroki przekrój dostawców rozwiązań technologicznych.

 

Też uważasz, że najefektywniejszą formą powstania nowych pomysłów jest networking? Nie mogłeś lepiej trafić. W naszej konferencji biorą udział zarówno przedstawiciele biznesu, jak i administracji publicznej.

Zaprojektowałeś świetne rozwiązanie, które pozwoli miastu osiągnąć miano innowacyjnego? Przedstaw je prezydentom i przedstawicielom miast.

Tradycyjne panele Cię nudzą? Weź udział w formule Round Tables, podczas której będziesz miał szansę na dyskusję na zróżnicowane tematy z szerokim gronem uczestników.

Wg raportu Smart Cities: Growing New IT Markets w 2016 r. sektor inteligentnych miast był wart 342 mld dol., natomiast w 2021 r. będzie to już 774 mld dol.!

Według raportu McKinsey&Company, dzięki technologiom użytym w smart city, możemy:

 • ocalić każdego roku 30-300 istnień ludzkich w mieście powyżej 5 mln mieszkańców,
 • zmniejszyć liczbę przestępstw o 30-40%,
 • oszczędzić 25-80 litrów wody dziennie na jedną osobę,
 • przyspieszyć o 20-35% system reagowania kryzysowego,
 • zmniejszyć globalne obciążenie chorobami o 8-15%.
Sprawdź, co o Smart City Forum mówią członkowie Rady Programowej i Prelegenci

Informacje logistyczne

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej